Başkent Üniversite Öğrenci Yurtları

KIZ ÖĞRENCİLERE OTEL KONFORUNDA ÖĞRENCİ YURDU


Ankara’nın en iyi Üniversiteleri arasında yer alan Başkent Üniversitesi 1993 yılı ortalarında Haberal Eğitim Vakfı ile birlikte kurulması kararlaştırılan BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ‘nin kuruluş işlemleri başlatılıp kısa sürede tamamlanmıştır. Bilgi çağının gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamak ve yeni bireylerin en iyi şekilde eğitimlerini tamamlaması amaçlanarak kurulan Başkent Üniversitesi şehir merkezine uzak bir konumda yer almaktadır. Her sene artış gösteren öğrenci sayısı ile birçok kişinin mezun olmak için hayalini kurduğu Başkent Üniversitesine 1 km uzaklıkta kurulan Pozitif Suites öğrenci yurdu eğitimlerinizi daha kaliteli bir hale getirirken, konaklama ve ulaşım sorununu ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile tek ve çift kişilik oda seçenekleri bulunan Pozitif Suites otel konforunda hizmet sunan kız ve erkek öğrencilere özel inşaa edilen bir yurttur. Ankara’da Başkent Üniversitesine yakın bir yurt arıyorsanız, geniş ve ferah yapısı ile eğitimlerinizi başarılı bir şekilde tamamlamanıza olanak sağlayan yurt imkanı ile kayıt işlemlerinizi odalarımız dolmadan tamamlamanızda fayda var.

Ülke sorunlarına duyarlı, mesleki ahlak ve eğitim konusunda en iyi olma yolunda ilerleyebileceğiniz Başkent Üniversitesine yakın ulaşım zorluğu olmayan öğrenci yurdumuz ile hayallerinizi en ideal ve başarılı bir şekilde bizimle sonuçlandırmaya ne dersiniz ?

Bağlıca Öğrenci Yurtları

Ankara’nın en gelişen bölgesi arasında önemli bir konuma sahip olan Bağlıca şehir merkezine oldukça uzak olmasına rağmen ulaşım otobüs ve dolmuşlar ile rahatlıkla yapılabilir. Başkent Üniversitesinde okuyan kız öğrencilere özel olarak 2017 yılında yapımı başlanan Pozitif Suites öğrenci yurdu ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için tasarlanmıştır. Rahat ve Konforlu bir alana yapılan ve bağlıcaya oldukça yakın olan kız öğrenci yurdunda tek ve çift kişilik oda seçenekleri ile otel konforunu yaşamanız hedeflenmektedir. Her odaya özel ; Wc – Duş ve Tv gibi özelliklerinde dışında aradığınız herşeyi tek bir alanda sizler için bütünleştiren firmamız, güvenilir ve ailenizin aklı kalmayacak şekilde tüm herşeyi düşünerek yurt konusunda ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedeflemektedir. Üniversitenin zorluklarını aşmak ve daha iyi bir ders planı ile çalışmak için rahat bir ortam arıyorsanız tam size göre yapımı tamamlanan yurtta, bir odayı kız arkadaşlarınız ile paylaşarak daha ekonomik ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bağlıca kız öğrenci yurt fiyatları açılışa özel indirimleri ve sürprizleri ile sizleri bekliyor. Ödemelerinizi rahat bir şekilde kredi kartına taksit seçenekleri ile yaparak, uzun süre bir tercih eden öğrencilere özel indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Güvenilir ve çeşitli aktiviteler ile zaman geçirebileceğiniz eğlence ve spor salonları ile sınav stresinden kurtulmanıza olanak sağlayan Pozitif suites, şık tasarımı ve sunduğu hizmet anlayışı ile bağlıca kız öğrenci yurdu konusunda en iyi konsepte sahip, güvenlik düzeyi en yüksek öğrenci yurtları arasında yer almaktadır.

Pozitif Suites Öğrenci Yurdu Avantajları

 • Tv Ünitesi
 • Buzdolabı
 • WC- Banyo
 • Kablolu ve kablosuz İnternet
 • Kablolu Tv Yayını
 • 24 Saat sıcak
 • Su Özel Kilit Sistemi
 • Anti-bakteriyel Zemin Döşemesi
 • Yerden Isıtma ve Soğutma Sistemi
 • Her Öğrenciye Özel Komodin ve Dolap
 • Her Öğrenciye, Özel Aydınlatmalı Çalışma Masası

Kahramankazan Öğrenci Yurtları

Öğrenciler için özel olarak dizayn edilen öğrenci yurdumuz Başkent Üniversitesine 1 km uzaklıkta yer almaktadır. Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir alanda gerçekleştirmenize olanak sağlayan yurdumuz bayanlara özel ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılamaları için tasarlanmıştır. Yapı sektörünün lider firmaları arasında yer alan Pozitif Suites, 15 temmuz darbe girişiminden sonra adını kahraman kazan olarak alan Ankara’nın ilçelerinde Başkent Üniversitesinde okumayı ve ailesinin güvenilir bir kız öğrenci yurdu arayanların tercih ettiği bir marka olmayı başarmıştır. Rahat ve Geniş alan seçenekleri ile derslerinize rahat bir şekilde çalışabileceğiniz çalışma ve dinlenme alanlarının yer aldığı öğrenci yurdunda aradığınız herşeyi bulmanıza imkan sağlıyoruz. Ankara’da yer alan ve otel konforunda olan en güvenilir yurtlar arasında birçok kişi tarafından tercih edilen yurdumuz sadece bayanlara özel hizmet vermektedir.

Konforlu ve rahat bir öğrenci yurdu arayan bayanlara özel ailelerinin tercih edeceği ankara’nın en güvenilir öğrenci yurdu Pozitif Suites ile kendi geleceğinize bir taş koymaya ne dersiniz. Öğrencilerin iç içe birbirleri ile derslerine çalışmalarına olanak sağlayan çalışma alanları sayesinde en iyi puanı alarak Üniversitesinin en dikkat çeken öğrencisi olmaya ne dersiniz ? Kahraman kazan’dan başkent üniversitesine ulaşımın ne kadar zor olduğu ilk geldiğiniz gün anlayacaksınız ve Üniversitesine yakın bir yurt olmasını isteyeceksiniz. Başkent Üniversitesinden tam burs kazanan öğrencilere özel indirimli fiyatlar uygulanacaktır.

Gölbaşı Öğrenci Yurtları

Güvenilir ve farklı tasarımı ile Ankara’nın en iyi kız öğrenci yurtları arasında önemli bir konuma sahip olan, Pozitif Suites ; Kalitesi ve avantajları ile başkent üniversitesine 1 km uzaklıkta sizler için inşaa edilmiştir. Konforlu ve tüm ihtiyaçlarınız tek ve çift kişilik odalarda karşılayabileceğiniz, bayanların tüm ihtiyaçları düşünülerek, bayan personeller tarafından hizmet sunulan Gölbaşın’dan Başkent Üniversitesin’de okumak için gelen kız öğrenciler için en uygun fiyat seçenekleri ile sunulan en iyi yurtlar arasında yer almaktadır. Gölbaşı kız öğrenci yurtları arasında güvenilir ve rahat bir yer arıyorsanız, doğru yerdesiniz demektir. Eğitim hayatında zorluk ve stresten uzak bir konumda okulunuza yakın bir şekilde eğitiminizi tamamlamanız için en özel ve ferah kız öğrenci yurdu olan pozitif suites güvencesi ile konaklama ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Tek ve Çift kişilik oda seçeneklerinin  yer almasından kaynaklı olarak kendinize uygun bir oda tasarlayabilir ve oda düzeninde değişiklikler yaptırabilirsiniz. Bayan personeller tarafından hizmet verilen yurdumuzda, tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek en iyi şekilde konaklama imkanı sunmayı hedeflemekteyiz. Gölbaşı Öğrenci yurt fiyatlarımız yeni misafirlerimize özel ilk ay ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ödemelerinizi kredi kartına taksit seçeneği ile yapabilirsiniz. Kızlarınızın güvenliği için yurt genelinde güvenlik kameraları ve güvenlik bulunmaktadır.

Pursaklar Öğrenci Yurtları

Şehir merkezine uzak bir konumda yer alan Pursaklar ilçesinden, Başkent Üniversitesine ulaşımın zor olması nedeniyle, özellikle bayan öğrencilerin bu üniversite de eğitim görmek için nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini sizler için araştırdık. Başkent Ünivertesine 1 km uzaklıkta kurulan Pozitif Suites kız öğrenci yurdunda tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanız ve üniversiteye ulaşımın kolay olması nedeniyle özellikle bu okulda okumayı isteyenlerin, yurdumuzu incelemeleri gerektiğini düşünüyoruz. Ülkemizde eğitimin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Rahat ve yorulmadan eğitimleriniz de en iyi başarıyı elde etmeniz için Pursaklar kız öğrenci yurtları arasında en başarılı otel konforunda hizmet sunan yurdumuzu ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz. Tek ve Çift kişilik oda seçenekleri ve öğrencilerimizin spor ve eğlence salonlarında yer alan aktiviteler ile kendilerini rahat hissedebilecekleri ile alan ile yurt aramalarınızı sonlandırıyoruz.

Öğrencilerimizin zaman geçirebilecekleri şekilde spor salonu ve eğlence alanlarının yer aldığı öğrenci yurdumuzda öğrencilerimizin en iyi şekilde sınavlara hazırlanmasına imkan tanıyoruz. Kalitesi ve güvenliği en üst düzeyde olmasından kaynaklı olarak Pursaklar bölgesinden Başkent Üniversitesine gelerek okumayı düşünenlerin fiyatlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Sincan Öğrenci Yurtları

Ankara’nın en geniş ve ferah öğrenci yurtları arasında yer alan Pozitif Suites, Başkent Üniversitesine 1 km uzaklıkta kurulmuştur. Öğrencilerin derslerinde en iyi başarıyı elde etmelerine olanak sağlayan ve bundan kaynaklı olarak kız öğrenciler düşünülerek dekorasyonu gerçekleşen öğrenci yurdumuzda tek ve çift kişilik oda seçenekleri bulunmaktadır. Sincan bölgesine yakınlığı nedeniyle birçok kız öğrencinin tercih ettiği Pozitif Suites, Otel konforunda hizmet sunan en güvenilir isimler arasında yer almaktadır. Derslerinize çalışırken, üstünüzde oluşan psikolojik baskıları yenmeniz için özel olarak tasarlanan spor salonu ve eğlence alanları sayesinde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Özellikle ev ortamında ders çalışma fırsatı bulamayan kız öğrenciler için özel olarak tasarladığımız öğrenci yurdunda tüm ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Modern teknolojinin en yeni özellikleri ile beraber ücretsiz wifi alanları ile derslerinizi internet ortamından kota sınırı olmadan rahat bir şekilde dinleyebilirsiniz. Eğitim boyunca sınavlara hazırlanma ve sakin bir şekilde çalışmalarınızı gerçekleştirebileceğiniz öğrenci yurdumuzda bayan personel hizmet vermektedir. Güvenlik konusunda her alanda yer alan 7/24 kamera sistemleri sayesinde kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Sincan Kız Öğrenci yurtları arasında önemli bir konumda bulunan Yurdumuzun fiyatları hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.